Оригиналната За Oneplus X Еден Плус X Предната Камера мала камера Flex Кабел со следење на број

Оригиналната За Oneplus X Еден Плус X Предната Камера мала камера Flex Кабел со следење на број

-90 %

DEN 109.92

Ново

Това е достапна

Бренд Име: IMIDO
Број На Модел На: за Oneplus X Предната Камера Модул
QC: Тест еден по еден пред превозот
боја: Исто како и фотографии

Најдобрите понуди во категоријата