НОВИ продажни 50 метри sunflowers печатени grosgrain лакови и панделки бесплатен превозот

НОВИ продажни 50 метри sunflowers печатени grosgrain лакови и панделки бесплатен превозот

-52 %

DEN 336.00

Ново

Това е достапна

боја: 16 мм Grosgrain, 22 mm Grosgrain, 25 mm Grosgrain, 38 mm Grosgrain, 50 mm Grosgrain, 75 мм Grosgrain, 16 мм НЕПРИЈАТЕЛ
Тип На Производ: Панделки
Ширина: 7/8
Број На Модел На: како се покаже слика
Ткаенина Тип: Grosgrain
Стил: Единствен Лик
Техника: Печатени
Шема: Цртан филм
Материјал: 100% Полиестер

Најдобрите понуди во категоријата