20PCS YT416 Најлон изолација колона M3*X+6mm Еден главата најлон хексадецимален гром Најлон завртка PCB одбор фиксна Бесплатен Превозот

20PCS YT416 Најлон изолација колона M3*X+6mm Еден главата најлон хексадецимален гром Најлон завртка PCB одбор фиксна

-89 %

DEN 39.60

Ново

Това е достапна

Димензии: М3*5 мм, М3*6 мм, М3*7 mm, М3*8 mm, М3*9 mm, М3*10 mm, М3*12 mm, М3*14 mm, М3*16 mm, М3*18 мм, М3*20 мм, М3*22 мм, М3*25 мм, М3*28 mm
DIY Материјали: Електрични
is_customized: Yes
Број На Модел На: YT416

Најдобрите понуди во категоријата