S610 Пред Wiper Ножот и RearWiper Рака Нож за Рено megane 1 ИМОТ/ GRANDTOUR (2001-2003), 14 задните wiper сечилото

S610 Пред Wiper Ножот и RearWiper Рака Нож за Рено megane 1 ИМОТ/ GRANDTOUR (2001-2003), 14 задните wiper сечилото

-100 %

DEN 239.76

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: LHD, RHD
Специјални Функции: избрише дожд и вода на задната страна на ветробранското стакло
Megane-Година: 2002,2001,2003
Рено Модел: Megane
Бренд Име: JOYVIEW
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Материјал Тип: гума, железо и пластични
За Возило Брендови/Модел: Рено
Објектот Ширина: 5cm
Име На Модел: S610+Б-14D
Објектот Висина: 5cm
Објектот Тежина: 0.15kg
ПРЕД WIIPER ГОЛЕМИНА: 22+20 (ИНЧИ)
Година: 2001-2003
Автомобил Направи: за Рено megane 1 ИМОТ/ GRANDTOUR
ЗАДНИТЕ WIPER ГОЛЕМИНА: 14 (ИНЧИ)

Најдобрите понуди во категоријата