6pcs/многу Глеѓ розова рак свила лента snap копчето шарм одговара 18mm ѓумбир прилепува копчето накит diy хривнија&закачам

6pcs/многу Глеѓ розова рак свила лента snap копчето шарм одговара 18mm ѓумбир прилепува копчето накит diy хривнија&закачам

-82 %

DEN 156.00

Ново

Това е достапна

Нараквици Тип: Пресечените алки
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: SANGUINE
Поставување Тип: Prong поставување
Број На Модел На: sb
Материјал: Кристал
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Животните
Дијаметар: 18mm
позлата: сребро позлатен
Пол: Унисекс
Компатибилност: Други
Тип: Snap Копчето
боја: исто како слик
Големина: 18 mm
Материјал: Легура
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата