Душо Чипка сирена свадба фустани Beaded ланче со Лак boho венчаница Исклучување Рамо Свадба Наметки

Душо Чипка сирена свадба фустани Beaded ланче со Лак boho венчаница Исклучување Рамо Свадба Наметки

-70 %

DEN 1919.76

Ново

Това е достапна

НИ Големина: 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект: Свадба Фустани
За Бремени Жени: Yes
Sleeve Стил: Исклучување на Рамо
Вграден Градник: Yes
Силуета: Сирена/Труба
Вистински Слики: Yes
Назад Дизајн: Ланче
Декорација: Beading,Лак,Чипка
Свадба Фустан Ткаенина: Чипка
Бренд Име: H&S БУЛЧИНСКИ
Воз: Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Моден Елемент: Backless
Деколте: Strapless
Фустани Должина: Кат Должина
Број На Модел На: HS23120
is_customized: No
Половината: Природни
Големина: custom made
Боја: сопствени направени
изработка: Beaded
дизајн: Моден
Превозот начин: UPS,TNT,DHL,FEDEX
време на испорака: 10-15days
Место на Потекло: Jiangsu, Кина (Копно)
Ткаенини: Чипка
Sleeve: Ракавите

Најдобрите понуди во категоријата