18cm Едно парче Donquixote Doflamingo Акција Фигура ПВЦ Колекција Модел играчки brinquedos за божиќ подарок со мало поле

18cm Едно парче Donquixote Doflamingo Акција Фигура ПВЦ Колекција Модел играчки brinquedos за божиќ подарок со мало

-44 %

DEN 455.76

Ново

Това е достапна

Пол: Унисекс
Бренд Име: LHLXFLYHIGH
Возраст Опсег: > 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Димензии: 18cm
Тип На Објект: Модел
Со Анимација Извор: Јапонија
Предупредување: ве молиме не дозволувајте деца под 3-годишна возраст да се игра
Војник Додатоци: Војник Готовиот Производ
Состојба: Во Акционерско Предмети
Верзија Тип: Првото Издание
Mfg Серија Број: Модел
Далечинска Контрола: No
Број На Модел На: ToyS0513SS
Завршување Степен: Готови Производи
Материјал: ПВЦ
Тема: Филм & TV
Кукли Тип: Модел
Стоковните Атрибут: Периферни уреди
Големина: 18cm

Најдобрите понуди во категоријата