Се продава добро во уметноста на хартија сре покана картичка со прилагодите име логото

Се продава добро во уметноста на хартија сре покана картичка со прилагодите име логото

DEN 1260.00

Ново

Това е достапна

празник: Големиот Настан,Крштевки & Крштевањето,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажман,Свадба,Нова Година,Наставниците Ден,Денот на Таткото,Универзална,Бизнис,Забава,Куќа се Движи,Ден на Мајката
Музика: No
Стил: Фестивали
Бренд Име: UOIUO
Шема: Виткање Тип
Број На Модел На: INC192
боја: црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,итн
Материјал: 250g бисер хартија
Technic : ласерски сече
Употреба: партија, свадба, подарок, прослава, промоција
MOQ: 50sets
испорака: воздухот express
ОЕМ: прифатете
Место на Потекло: Shandong, Кина (Копно)
Големина: 12.8*19CM
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата