2 ПАРЧИЊА/МНОГУ EC16 тип двојно кодирање прекинувач, 16 позиционирање број, 16 пулсот, 5 pin, вратило должина, 25мм дигитални potentiometer

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ EC16 тип двојно кодирање прекинувач, 16 позиционирање број, 16 пулсот, 5 pin, вратило должина, 25мм

DEN 114.48

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 11
Карактеристики: Georgette
Материјал: Легура
Гаранција: Georgette
сертификација: RoHS,CCC
Тип На Прекинувач: Knob префрлате
тековната: 10A
Тип На Објект: Прекинувачи
Potentiometer Тип: Синтетички Јаглерод Филм Potentiometer

Најдобрите понуди во категоријата