5D DIY Дијамант везови Религиозни симболи Слики Целосна Смола круг кристал мозаик комплет Дијамант Сликарство крстот stich оркестарот

5D DIY Дијамант везови Религиозни симболи Слики Целосна Смола круг кристал мозаик комплет Дијамант Сликарство крстот

-100 %

DEN 469.44

Ново

Това е достапна

Големина: Canvas Size 26X46 CM, Canvas Size 45X80 CM, Canvas Size 55X100CM, Canvas Size 65X120CM, Canvas Size 70X140CM
Стил: Европа
Бренд Име: PSHINY
Број на Бои: 1-30
Дијамант форма: Круг
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Материјал: Смола
Платно Пакување Метод: Навива
Употреба: Слики
Рамка: No
Форма: Еден
Шаблон Тип: Геометриски
Pasting Област: Целосна
Точка име : 5D DIY Дијамант везови Религиозни симболи Слики Целосна Смола
Објектот Name2: круг кристал мозаик комплет Дијамант Сликарство крстот stich оркестарот
Објектот Name3: Дијамант Вез Верска
Објектот Name4: Дијамант Сликарство крстот бод Религиозни
Објектот Name5: мозаик за полнење
Објектот Name6: Дијамант Сликарство Религиозни
Објектот Name7: diy дијамант сликарство религиозни
Објектот Name8: DIY Дијамант вез Верска
број: ЛЕ-613

Најдобрите понуди во категоријата