Слободен брод E27 УЛ Lumiled светилка држачи црна bakelite knob switch навој приклучок за пластична светилка носителот црна жица и таванот плоча

Слободен брод E27 УЛ Lumiled светилка држачи црна bakelite knob switch навој приклучок за пластична светилка носителот

-86 %

DEN 211.20

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Pendant Светла
сертификација: УЛ,CE
Напон: 220V
Техника: обложено
Извор На Енергија: AC
Стил: Гроздобер
Извор На Светлина: Халоген Светилки
Инсталација Тип: кабелот pendant
Абажур Боја: Црна
Примена: Студија
База Тип: E27
Место: Студија
Осветлување Област: 5-10square метри
Гаранција: 1 година
Тело Материјал: Хром
Бренд Име: Calla&Ален
Број На Модел На: PL01
Е dimmable: No
Материјал: Метал
Тип На Прекинувач: Knob префрлате
Е Светилки Вклучени: No
Број на извори на светлина: 1

Најдобрите понуди во категоријата