500 компјутери 3 позиција XLR конектор Панел Планината Страната Женски Приклучок директно receptacle 3 Pin кружни конектор за PCB Лемење

500 компјутери 3 позиција XLR конектор Панел Планината Страната Женски Приклучок директно receptacle 3 Pin кружни

-90 %

DEN 3840.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: XLR-Б-УЛ-F
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Пол: Женски

Најдобрите понуди во категоријата