Густа Crisscross Неуредна Шминка Лажни Трепки 10 Pairs1 Кутија Чиста Рачно Изработени Мека Памучна Труп Лажни Трепки Фаза Lshes

Густа Crisscross Неуредна Шминка Лажни Трепки 10 Pairs1 Кутија Чиста Рачно Изработени Мека Памучна Труп Лажни Трепки

-56 %

DEN 109.20

Ново

Това е достапна

Должина: 1 box 10 pairs
Тип На Објект: Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип: Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил: Дебели
Бренд Име: YOKPN
Големина: 1 box 10 pairs
Лажни Eyelashe Должина: 1cm-1.5 cm
Број На Модел На: EY70561
Лажни Eyelash Занает: Машина Направени
Лажни Трепки Terrier: транспарентна пластика
Количина: 1 кутија 10 Парови
Лажни Eyelash Материјал: Синтетичка Коса
Видови: природни лажни трепки
Стил: Природно Дебели шминка
Материјал: Влакна Увоз
Боја: Balck
место на потекло: Кина Копното

Најдобрите понуди во категоријата