beibehang Сопствена Позадина Три - димензионална Слика Mural 3D Водопад Пејзаж Сликарство во ЖИВО Позадина Ѕид Вода 3d позадина

beibehang Сопствена Позадина Три - димензионална Слика Mural 3D Водопад Пејзаж Сликарство во ЖИВО Позадина Ѕид Вода

-12 %

DEN 648.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1 M2
Полнење Единица: Usd/Ролна
Функција: Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција: Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал: свила позадина
is_customized: Yes
Употреба: дневна соба
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман: Печатени
Стил: кинески стил
Тип: Хартиените Тапети
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Број На Модел На: 16276006

Најдобрите понуди во категоријата