2018 Сребро 12 Хороскопски Знаци Ѓердан џеб види За Жени Мажи Роденден на Божиќ Подарок 12 Соѕвездија Фоб часовници

2018 Сребро 12 Хороскопски Знаци Ѓердан џеб види За Жени Мажи Роденден на Божиќ Подарок 12 Соѕвездија Фоб часовници

-40 %

DEN 239.76

Ново

Това е достапна

боја: Сребро Риби, Сребрен Лав, Сребро Рак, Сребро Овен, Сребро Вага, Сребро Шкорпија, Сребро Близнаци, Сребро Водолија, Сребро Стрелец, Сребро Девица, Сребро Бик, Јарец Сребро.
Бренд Име: Aismei
Движење: Кварц
Пол: Унисекс
Стил: Fashion & Неврзан
Состојба: Нова без ознаки
Dial Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот: Аналогни
Случај Обликот: Круг
Случај Материјал: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: види џеб
Функција: Џеб часовници
Dial Прозорец Материјал Тип: Стакло
Dial Дијаметар: 0.036 m
Рамки Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Рамки Функција: Еднонасочно
Отпорност На Вода Длабочина: 0m
Тип На Објект: Џеб & Фоб Часовници
цена за една види: Производот за Сребро види џеб

Најдобрите понуди во категоријата