3 Панел Црвено Autumnal Остава Дома Декоративни Платно Сликарство Дневна Соба Ѕид Уметност Наслика Слика На Платно Со (Не Врамени)

3 Панел Црвено Autumnal Остава Дома Декоративни Платно Сликарство Дневна Соба Ѕид Уметност Наслика Слика На Платно

-10 %

DEN 192.00

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 20cmX30cmX3, 30cmX40cmX3, 40cmX60cmX3, 60cmX90cmX3, 50cmX75cmX3
Бренд Име: BANMU
Стил: Модерна
Материјал: Платно
Тип: Платно Printings
Поддршка База: Платно
Рамка: No
Рамка на режимот: Формулиран
оригиналниот: No
Обликот: Нередовните
Број На Модел На: XWA1322
Техника: Спреј Сликарство
Форма: Мулти-слика Комбинација
Предмети: дрво
Медиум: нормално мастило
Calligraphy: Платно Сликарство
Слика Тип: 25 мм Дебел Плоча

Најдобрите понуди во категоријата