Yangtze 63V 3А Батерија Полнач За 55.5 V литиум Батерија Електричен велосипед Моќност Електрични Алатка

Yangtze 63V 3А Батерија Полнач За 55.5 V литиум Батерија Електричен велосипед Моќност Електрични Алатка

-42 %

DEN 1028.40

Ново

Това е достапна

боја: 1А, 2А, 3А
Чашката Стандард: САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Бренд Име: YZPOWER
Брзо полнење: No
Употреба: Стандардна Батерија
Батеријата Број: 15
Број На Модел На: 150
Тип: Електричен
Интелигентни Полнење: Yes
екран: No
Пакет: No
Стил: батерија полнач

Најдобрите понуди во категоријата