12Pcs/кутија Мода Дијамант Леопард Жито Гел Пенкало 0.38 мм Црно Мастило Студентите Пишување Училиште Материјали за Статистика Стационарни

12Pcs/кутија Мода Дијамант Леопард Жито Гел Пенкало 0.38 мм Црно Мастило Студентите Пишување Училиште Материјали за

-38 %

DEN 211.20

Ново

Това е достапна

Бренд Име: DDAYUP
Употреба: Office & Училиште Перо
Пишување Точка: 0.38 mm
Erasable Или Не: No
Материјал: Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило: Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција: Нормално
Тип: гел пенкало

Најдобрите понуди во категоријата