Eye Care LED Табела Светилка Допир се Префрлат 16 Led диоди USB Полнење Студент kitap Книга за Читање Биро Светлина Флексибилни Gooseneck Клип Светилка

Eye Care LED Табела Светилка Допир се Префрлат 16 Led диоди USB Полнење Студент kitap Книга за Читање Биро Светлина

-50 %

DEN 308.16

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Биро Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Извор На Енергија: Батерија
Карактеристики: Dimmable Допир Чувствителни Clip-за на Маса Светилка
Тело Материјал: ПВЦ,ABS
Стил: Модерна
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
сертификација: CCC,RoHS,CE
Гаранција: 12 monthes
База Тип: E27
Број На Модел На: 16 5W Led диоди Табела светилка
Заврши: Полиран Хром
Сенка Тип: Shadeless
Извор На Светлина: LED Светилки
Материјал: ПВЦ/Пластика
Бренд Име: AGM
Е dimmable: Yes
Напон: 5V
Боја На Светлина: дневна светлина бела
Тип На Батерија: Литиум
Wattage: 5W
Led количина: 16
Зрак Агол: 120 степен
Осветленоста: 600lm
клипот на маса светилка: USB Полнење Допир Чувствителни Читање Светлина
Време На Полнење: Не помалку од 2 часа од USB кабелот (вклучени)
led табела светилка: 16 Led Диоди Флексибилни Gooseneck Dimmable Табела Светилка
Функција: Око-грижи, Клип на, Флексибилни Gooseneck, Dimmable

Најдобрите понуди во категоријата