Луксузни Уметнички дела Рака-насликани Висок Квалитет Јапонски Жена Маслото на Платно рачно изработени Жена со Цвет Слика маслени

Луксузни Уметнички дела Рака-насликани Висок Квалитет Јапонски Жена Маслото на Платно рачно изработени Жена со Цвет

-22 %

DEN 4776.00

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 50x100CM, 60x120CM, 70x140CM, 80x160CM
Материјал: Лен
Предмети: Слика Слика
Тип: Масла
Број На Модел На: Јапонски Жена Маслени
Стил: Impressionist
Поддршка База: Платно
Форма: Еден
Рамка: No
Рамка на режимот: Формулиран
оригиналниот: No
Техника: Рачно Насликани
Бренд Име: КАПЕ
Медиум: Масло
Обликот: Вертикален Правоаголник
Протегала/Врамени: Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име: Јапонски Жена Маслени
Инч и CM: 1 инч=2.5 cm
Технички: Рака-насликани маслото на платно
Примена: Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2: Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет: на располагање
Се Прилагодите Големина: на располагање
персонализација на боја: на располагање
Се Прилагодите Фото: на располагање

Најдобрите понуди во категоријата