YIESOM Кожа Флип Паричникот Случај за Huawei Y5 II Y 5 II 2 ЧУН-U29 ЧУН-L21 ЧУН-L01 / Y6 II Компактен / Чест 5A десна страна-L21 Телефон Торба

YIESOM Кожа Флип Паричникот Случај за Huawei Y5 II Y 5 II 2 ЧУН-U29 ЧУН-L21 ЧУН-L01 / Y6 II Компактен / Чест 5A десна

-50 %

DEN 113.52

Ново

Това е достапна

Материјал: За Huawei Y5 II, За Y6 II Компактен, За Чест 5A десна страна-L21
дизајн: Гроздобер,Бизнис
Големина: 5.0 inch For Huawei Y5 II
Функција: Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип: Паричникот Случај
Карактеристики: Гроздобер Паричникот Флип Кожа Случај со Стојат Носителот Картичка
Компатибилен Бренд: Huawei
Мало Пакет: No
Бренд Име: Yiesom
Материјал: Паричникот Стил / Меки Силиконски / СТП Кожа
Стил: Луксузна & Гроздобер & Ретро & Fashion & Домот
Модел 1: за huawei y5 II
Модел 2: За Huawei Y6 II Компактен
Модел 3: За Чест 5A десна страна-L21
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата