Беж Корални Монистра Нигериската Африка Свадба Свадба Накит Сетови Буци Големи Топки Храбра Изјава Ѓердан Поставите Бесплатен Превозот 2017

Беж Корални Монистра Нигериската Африка Свадба Свадба Накит Сетови Буци Големи Топки Храбра Изјава Ѓердан Поставите

-2 %

DEN 5352.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Класичен
Метали Тип: бакарни легури
Материјал: Корални
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки/Хривнија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: ѓердан обетки Хривнија
Број На Модел На: 112706
Повод: Свадба
Бренд Име: DUDo Накит
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Материјал: Кристали
Occassion: - Годишнината партија Ангажман WeddingMaterial свадба
дизајн: Жените Мода Свадба Накит Сетови
Состојба: 100% сосема нов
Должина: First Layer 48 cm , The Second 54 cm
квалитет: Врвен квалитет
боја: слика
Е Прилагодена: Yes
Стил: Романтични

Најдобрите понуди во категоријата