KSQ Големи Димензии Телефон Кеси Универзална Отворено Паричникот За 6.4 Мулти Модел на Телефон Појас Торбичка Holster Торба Џеб Отворено Војска Случај

KSQ Големи Димензии Телефон Кеси Универзална Отворено Паричникот За 6.4 Мулти Модел на Телефон Појас Торбичка Holster

-60 %

DEN 136.56

Ново

Това е достапна

Компатибилен iPhone Модел: iPhone 7 Плус,iPhone 3G/3GS,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 8 Плус,iPhone 5s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
Карактеристики: Универзална Отворено Тактички Holster Воена Паричникот телефон кеси
Мало Пакет: No
дизајн: Симпатична,Спорт,Обична,Гроздобер,Ткаеше,Бизнис
Бренд Име: KSQ
Големина: 12cm*18cm*3cm
Тип: Торбичка
Функција: Анти-удар
Компатибилен Бренд: Apple iphone
Одговара за 1: За iPhone 6/6 плус/6S Плус/7 плус/8plus X
Одговара за 2: За Samsung Галакси S8 Плус /note 8/N7
Одговара за 4: За Sony Z1/Z2/Z3/Z5/Z2 компактен/Z3 компактен
одговара за 5: За G2 LG G2mini G3 G3mini L70 L90
Одговара за 6: За Xiaomin М3 М4 M2S M1S Redmi Забелешка 3
Одговара за 7: За Huawei P6 P7 P8 P8lite чест 6 6Plus 7 7i
Одговара За 8: За Meizu MX4 MX3 MX2 За THL T11 T100 T100
Одговара За 9: За Леново P780 P770 A830 A850 K860 A766
Одговара За 10: Универзален Мобилен Телефон Случај 5.7
Одговара за 3: за huawei колега 9/mate 10

Најдобрите понуди во категоријата