AAA батерија за LED светлото на рефлекторите светлина батеријата со кабелот за напојување свадба прозорец кабина позадина ѕид слатки и интересни за SD71 LU1021

AAA батерија за LED светлото на рефлекторите светлина батеријата со кабелот за напојување свадба прозорец кабина позадина

DEN 431.76

Ново

Това е достапна

Wattage: 1w, 3w, 4w, 5w, 6w, 7w, 9w
Извор На Светлина: LED Светилки
Тип На Објект: Вниманието
Извор На Енергија: DC
Бренд Име: WINZSC
Број На Модел На: 1
Карактеристики: 2
Е dimmable: No
Тело Материјал: Алуминиум
Напон: 6V
Употреба: За итни случаи
Гаранција: 1
сертификација: CCC

Најдобрите понуди во категоријата