Нови 2017 Армија Зелено Црна Студена Зима Долго Faux Поставата Прекумерно Грб Жените Вистински Големи Raccoon Крзно Јака Маскирани Дебели Топло Parkas

Нови 2017 Армија Зелено Црна Студена Зима Долго Faux Поставата Прекумерно Грб Жените Вистински Големи Raccoon Крзно

-42 %

DEN 7199.76

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име: XINOBWA
Материјал: Памук
Облека Должина: Долго
Шаблон Тип: Цврста
Маскирани: Yes
Затворање Тип: Патент
Тип: Широк-waisted
Дебелина: Дебели
Sleeve Должина(cm): Целосна
Пополнување: Памук
Стил: Канцеларијата Дама
Број На Модел На: 16200
Ткаенина Тип: Broadcloth
Декорација: Крзно,Џебови,Собираат
Тежина: 2kgs
Пол: Жените

Најдобрите понуди во категоријата