Anniyo Шпанија Тенерифе Мапата Pendant Ѓердани за Жените/Девојка Златна Боја Накит Подароци #024921

Anniyo Шпанија Тенерифе Мапата Pendant Ѓердани за Жените/Девојка Златна Боја Накит Подароци 024921

-100 %

DEN 116.40

Ново

Това е достапна

Должина: 45cm Thin Chain, 60cm Thin Chain
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Бренд Име: anniyo
Стил: Тренди
Pendant Големина: 1.4 m x 2.4 cm
Синџир Тип: Вода-бран Синџир
Пол: Жените
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Број На Модел На: 024921

Најдобрите понуди во категоријата