За Торти/Шеќерот ставете Азбука Писмо Колачиња Машина Зборови Калап за Печење Торта Волан Машина Втиснување Калап за Колачи Шеќерна паста

За Торти/Шеќерот ставете Азбука Писмо Колачиња Машина Зборови Калап за Печење Торта Волан Машина Втиснување Калап

-69 %

DEN 38.40

Ново

Това е достапна

Тип: Колаче Алатки
Материјал: Пластични
Функција: Еко-Пријателски
Број На Модел На: JJ1224
Бренд Име: elenxs
сертификација: CIQ
Колаче Алатки Тип: Габи,
кујна јадење бар bakeware dinnerware: кујнски нож печење& тесто алатки силиконска тава острилка сад шише
табела декорација додатоци првенство термос: bong bong dinnerware постави колаче машина садови тајмер литургија билка
drinkware barware coffeeware силикони: лажица јајце калапи за печење скара прирачник процесор за храна сапун одлуки
teaware кујна шише за вода flatware: сад shaker јајце алатки машина thermocup кујна скала торта колба
електрична опрема & материјали торта: мелница за кафе керамика керамика готвење алатки сет чај infuser јадења
чај мелница за месо нож острилка: сапун мувла домашна подготовка вино силикони мат кујнски алатки кујна
шише спортови на вода стакло ручек кутија: тестенини алатки кафе кригла торта декорирање алатки вилушка grater торта стојат
кујна додатоци bbq прибор: стаклено шише шише настроената вино очила нож го поставите стапчиња за јадење вафли
овошје и зеленчук алатки кафе плоча: distiller сладолед алатки сирење алатки bakeware поставите термос шишиња хип
торта декорирање материјали gadget храна: кујнски мијалник додатоци отворено грејач мермер порцелански плоча вино

Најдобрите понуди во категоријата