Насликани се Покрие За Xiaomi Redmi Забелешка 4X Случај 5.5 Меки TPU Задниот Капак на Телефонот Случај За Redmi Note4X 4x Случај Меки Силиконски Fundas

Насликани се Покрие За Xiaomi Redmi Забелешка 4X Случај 5.5 Меки TPU Задниот Капак на Телефонот Случај За Redmi Note4X

-22 %

DEN 72.72

Ново

Това е достапна

Бренд Име: BEBIRDCASE
Мало Пакет: No
Тип: Монтиран Случај
Функција: Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд: xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел: Redmi Забелешка,Redmi Забелешка 4,Redmi Забелешка 4X
дизајн: Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Големина: 5.5 inch
Карактеристики: Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Опфаќа
Место на Потекло: Шенжен, Кина (Копното),BEBIRDCASE Канцеларија Продавница
Микс Боја&Drop превозот: Целосна Поддршка,Сите Случај Во Парк,Сите Слика Се Вистински Пука 100%
Обрасци: Цвет,Цртан Филм,Животно ,Пејзаж,Куче ,Лав,Зајакот
Стил: 3D Олеснување Мека TPU Случаи Кеси Опфаќа Луксузни Печатени Мобилен Телефон Случај
Времето на Пазарот: 2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Продажбата на начин: Трговија на големо и на Мало со Бесплатен Превозот Со Следен
Карактеристика 2: Луксузна 3D Печатење Шарени Телефон Случај Со Волкот,Количка,Камен,Дрво ,30g
Материјал: Ултра Мека Silm Тенка Мека TPU Силиконска Маска Торба Capa
Состојба: 100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++,Најновите 29 Patters Печатење
Одговара На Модел На Мобилен Телефон: за Xiaomi Redmi Забелешка 4X

Најдобрите понуди во категоријата