Бесплатен превозот-Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка за 06 Mazda CX-7,2 DIN

Бесплатен превозот-Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка за 06 Mazda CX-7,2

DEN 888.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Fascias
Објектот Тежина: 1kg
Бренд Име: LONGSHI
Година: 2006 година
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Специјални Функции: за 06 Mazda CX-7
Објектот Висина: 1cm
Име На Модел: ВИЕ-МА 003
Материјал Тип: ABS
Место на Потекло: Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата