100pcs многу Gdstime 5cm Brushless Компресор 12V 50mm x 20mm 2Pin DC Лаптоп Ладење Компресор Фан

100pcs многу Gdstime 5cm Brushless Компресор 12V 50mm x 20mm 2Pin DC Лаптоп Ладење Компресор Фан

DEN 5562.96

Ново

Това е достапна

Линии: Никој
Фан Живот: 40000 часа
Број На Модел На: DC GDT5020S12V2P2.5 100d Компресор
Бучава: 30dBA
Бренд Име: gdstime
Имајќи: Масло Имајќи
Примена: Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР: AMD, INTEL
Пакет: No
Тип: Фан
Heatsink Материјал: Бакар & Алуминиум
Фан Големина: 50x20mm
is_customized: Yes
Фан Големина: 5 cm

Најдобрите понуди во категоријата