Висок Квалитет на Модата 925 Sterling Silver Глеѓ Ѕвезда Месечината Студ Обетки За Жените Девојка Фунта-сребро-накит за Подарок

Висок Квалитет на Модата 925 Sterling Silver Глеѓ Ѕвезда Месечината Студ Обетки За Жените Девојка Фунта-сребро-накит

-40 %

DEN 285.12

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: BELAWANG
Метали Тип: Сребро.
is_customized: No
Пол: Жените
Стил: Тренди
Број На Модел На: YE3yj156
Обликотшема: Месечината
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Материјал: Емајлот
Earring Тип: Студ Обетки
Стил: Тренди/мода/прекрасна
Обликот: месечината&ѕвезда
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Метали Тип: Сребро.
Материјал: 100% 925 Sterling Silver
Повод: Ангажирање, Годишнина, Свадба, Партија
Големина: About 0.9cm
Пратката.: Бесплатен превозот и Dropship

Најдобрите понуди во категоријата