Yangtze 29.4 V 5A Батерија Полнач За 24V литиум Батерија Електричен велосипед Моќност Електрични Алатка

Yangtze 29.4 V 5A Батерија Полнач За 24V литиум Батерија Електричен велосипед Моќност Електрични Алатка

DEN 1028.40

Ново

Това е достапна

боја: 3А, 4А -, 5A
Чашката Стандард: САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Бренд Име: YZPOWER
Брзо полнење: No
Употреба: Стандардна Батерија
Број На Модел На: 150
Тип: Електричен
Батеријата Број: 7
Интелигентни Полнење: Yes
екран: No
Пакет: No
Стил: батерија полнач
Употреба на објект-1: Електричен Велосипед
Употреба на објект 2: Електричен алат
На текст: ac 100-240v
Фреквенција: 47-63Hz
Излезниот Напон: DC 29.4 V (+ /- 0.3 V)
вентилаторот за ладење: Yes
Случај Материјал: PC пластични Материјали UL94V0
сертификација: CE FCC ROHS ССА

Најдобрите понуди во категоријата