Yangtze 58V 15A 14A 13A оловни Батерија Полнач За 48V Ebike E-велосипед Пакет AC DC Напојување

Yangtze 58V 15A 14A 13A оловни Батерија Полнач За 48V Ebike E-велосипед Пакет AC DC Напојување

-38 %

DEN 3565.44

Ново

Това е достапна

боја: 15A, 14A, 13A
Чашката Стандард: САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Батеријата Број: 4
Пакет: Yes
Број На Модел На: YZ800
екран: No
Тип: Електричен
Интелигентни Полнење: Yes
Брзо полнење: Yes
Употреба: Стандардна Батерија
Бренд Име: YZPOWER
Стил: батерија полнач
Употреба на објект-1: Електричен Велосипед
Употреба на објект 2: Електричен алат
Фреквенција: 47-63Hz
вентилаторот за ладење: Yes
Случај Материјал: Алуминиум
сертификација: CE FCC ROHS ССА
Излезниот Напон: DC 58V (+ /- 0.3 V)

Најдобрите понуди во категоријата