7 инчен за Eplutus G87 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

7 инчен за Eplutus G87 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

DEN 144.00

Ново

Това е достапна

боја: бел екран на допир, црн екран на допир
Бренд Име: QVK
Тип На Производ: Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд: Универзална
Големина На Екранот: 7~10 Инчен
Екран Тип: Капацитивни Екран

Најдобрите понуди во категоријата