beibehang Обичај Кат Трим Сликарство 3D Поток на Вода Камења Бел Елен Кран Lotus Крап 3D самолепливи Тротоарите Мапа позадина

beibehang Обичај Кат Трим Сликарство 3D Поток на Вода Камења Бел Елен Кран Lotus Крап 3D самолепливи Тротоарите Мапа

-20 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1 M2
Полнење Единица: Usd/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип: Хартија Назад Винил Позадини
Материјал: Пластични
is_customized: Yes
Функција: Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба: дневна соба
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил: Модерна
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Површински Третман: Exfoliator
Тип: Винил Позадини
Број На Модел На: 15526100

Најдобрите понуди во категоријата