Мода Нови Мажите Панк Гроздобер уроци Faux Црна Кожа Алка Ткаенината Шарм Ткаат Нараквици Накит за Подарок

Мода Нови Мажите Панк Гроздобер уроци Faux Црна Кожа Алка Ткаенината Шарм Ткаат Нараквици Накит за Подарок

-70 %

DEN 26.40

Ново

Това е достапна

Бренд Име: BONLAVIE
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Мажи
Затворач Тип: Лесно-кука
Стил: Класичен
Материјал: кожа
Поставување Тип: Никој
Обликотшема: Геометриски
Синџир Тип: Јаже, Верига
Број На Модел На: JWBR113
Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Компатибилност: Никој

Најдобрите понуди во категоријата