Назад Случај За Huawei Y3 II Y3 2 4.5 инчен Мек Силикон Покритие За Huawei Y3II Пчела 2 Телефон Случаи TPU Школка За Huawei Y3 II Насликани

Назад Случај За Huawei Y3 II Y3 2 4.5 инчен Мек Силикон Покритие За Huawei Y3II Пчела 2 Телефон Случаи TPU Школка

-36 %

DEN 63.36

Ново

Това е достапна

Материјал: TPU
Бренд Име: cli
Мало Пакет: No
Тип: Монтиран Случај
Функција: Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд: Huawei
дизајн: Симпатична,Украсени
Големина: 4.5 inch
Карактеристики: 2017 Сосема Нов Мек Силикон Покрие Случај Насликани Шема Coque Fundas
Тип: Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара: за Huawei Y3 II Y3 2
Стил: Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна Fundas
Функција: Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано
Материјал: мек силикон
квалитет: А+++++
дизајн: Ултра Тенок / Шарени Печатење Насликани
Поддршка: Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Времето на Пазарот: 2017 Сосема Нов

Најдобрите понуди во категоријата