бела розова беж mulberry свила утешителот пролет ќебе еден двоен прекривки зима ватенка близнак целосна кралицата кралот прилагодено #86

бела розова беж mulberry свила утешителот пролет ќебе еден двоен прекривки зима ватенка близнак целосна кралицата

-2 %

DEN 1824.00

Ново

Това е достапна

Големина: 150x200cm Summer, 180x200cm 1000g, 200x230cm 1000g, 150x200cm 1500g, 150x200cm 2000g, 180x220cm 2000g, 200x230cm 2000g, 220x240cm 2000g, 150x200cm 3000g, 180x220cm 3000g, 200x230cm 3000g, 220x240cm 3000g, 150x200cm 4000g, 180x220cm 4000g, 200x230cm 4000g, 220x240cm 4000g, 150x200cm 2kg nd 3kg, 180x220cm 2kg nd 3kg, 200x230cm 2kg nd 3kg, 220x240cm 2kg nd 3kg
Возрасна Група: Возрасни лица
Број На Модел На: 86
is_customized: Yes
Материјал: Полиестер / Памук
тема count: 400TC
Бренд Име: RUO YI LAN
Ткаенина Count: 40
Измијте: Не можејќи
Техника: Шевови
Шема: Печатени
Употреба: Дома
Сезоната: Зима
Пополнување: свила+полиестер

Најдобрите понуди во категоријата