Моторни санки Гуми Конверзија Комплет За 1/5 Скала Losi 5ive-Т ROVAN LT КМ X2 РК АВТОМОБИЛ Ажурирање ДЕЛОВИ

Моторни санки Гуми Конверзија Комплет За 1/5 Скала Losi 5ive-Т ROVAN LT КМ X2 РК АВТОМОБИЛ Ажурирање ДЕЛОВИ

DEN 19175.76

Ново

Това е достапна

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На: 87105
Материјал: Композитен Материјал
Бренд Име: ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
За Возило Тип: Автомобили
Четири тркала Атрибути: Монтажа
Алатка Материјали: Собрани класа
Технички параметри: Вредност 9
Надградба На Делови/Додатоци: Моторни Санки Гуми Конверзија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: нов тип тркала
РК Делови и Accs: Моторни Санки Гуми Конверзија
За Возило Тип: Bajas
Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На: 63045
РК Делови и Accs: Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути: Монтажа
is_customized: Yes
Материјал: Метал

Најдобрите понуди во категоријата