MUKUN Мода Африкански Монистра, Накит Сетови Ѓердан Хривнија Обетки Прстени Имитација Свадба Партија Златна Боја Свадба Додатоци

MUKUN Мода Африкански Монистра, Накит Сетови Ѓердан Хривнија Обетки Прстени Имитација Свадба Партија Златна Боја Свадба

-22 %

DEN 695.04

Ново

Това е достапна

Метална боја: Злато-боја
Прстен Големина: Променливи во големина
Должина: 45cm
Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 999
Пол: Жени,Девојки
Број На Модел На: A0124
Бренд Име: MuKun
Материјал: Метал
is_customized: Yes
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил: Класичен
Метали Тип: бакарни легури
Повод: Свадба
Подароци објект: Љубовник, пријател , колега , претпоставен
Методи На Продажба: Евтини висок квалитет, брза испорака
Стил: свадба накит сетови ,Дубаи накит сетови
дизајн: африкански голема забава, Свадба накит сетови
Тип На Објект: ѓердан earring прстен хривнија
Накит Сетови Тип: Свадба, забава, годишнина, Ангажирање
Occassion: партија Годишнината Ангажман Подарок Свадба
Место на Потекло: Guangdong
користат за: Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените
Главниот Камен: ААА+ Австриската Кристали

Најдобрите понуди во категоријата