YUMEART DIY Дијамант Сликарство Везови градина пилешко животни Декоративни Слики На Rhinestones Хоби И Занаети Дома Декор

YUMEART DIY Дијамант Сликарство Везови градина пилешко животни Декоративни Слики На Rhinestones Хоби И Занаети Дома

-24 %

DEN 231.12

Ново

Това е достапна

Големина: 20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 35x35cm, 40x40cm, 45x45cm, 50x50cm, 60x60cm
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Материјал: Смола
Бренд Име: Yumeart
Платно Пакување Метод: Навива
Стил: Пастирски
Дијамант форма: Плоштад
Рамка: No
Форма: Две-слика Комбинација
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45
Шаблон Тип: Животните
Употреба: Домаќинство Essentials/Декорација
Користење на локални: домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
мозаик везови: Шиење Rhinestones
Поставете Тип: крстот бод
Материјал: Смола Rhinestones
Техника: diy дијамант сликарство
за вежба: Целосна слика плоштадот дијамант сликарство
Алатки тип: Пинцети, Pick-Up Алатки
Тип: Дијамант Сликарство Крстот Бод
Шаблон Тип: дијамант везови
Видови: ѕидот налепница

Најдобрите понуди во категоријата