Патување Duffle Најлон Кеса Пакување Коцки Голем Капацитет Виткање Торба Weekender Торба Патување Мажи Жени Багаж Патни Торби X030

Патување Duffle Најлон Кеса Пакување Коцки Голем Капацитет Виткање Торба Weekender Торба Патување Мажи Жени Багаж

-4 %

DEN 350.40

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Патни Торби
Објектот Висина: 34.5cm
Објектот Тежина: 300g
Материјал Состав: Најлон
Стил: Повик
Затворање Тип: Патент
Пол: Мажи
Бренд Име: IMOK
Објектот Должина: 46cm
Број На Модел На: X030
Шаблон Тип: Цврста
Тврдост: Мека
Имаат Drawbars: No
Главен Материјал: Најлон
патна торба: Патување Duffle
Повод: Разноврсна
Објектот Ширина: 20cm
Име На Производ: пакување коцки
Објектот: патна торба
бидат погодни 1: Патување Totes
бидат погодни 2: Патување Duffle
Пол: Унисекс
бидат погодни 3: патување пакување коцки
Карактеристики: Виткање торба
бидат погодни 5: жените багаж патни торби
бидат погодни 6: жените патни торби
Најлон кеса: патна торба duffle

Најдобрите понуди во категоријата