Сокол Очи CFA-30K Комплет Флеш Speedlite 30 Бои Боја Гел со Barndoor & Рефлектор & Торба за Canon Nikon YONGNUO GODOX флеш

Сокол Очи CFA-30K Комплет Флеш Speedlite 30 Бои Боја Гел со Barndoor & Рефлектор & Торба за Canon Nikon YONGNUO GODOX

-80 %

DEN 407.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Falconeyes
Пакет: Yes
Модел: CFA-30K Комплет

Најдобрите понуди во категоријата