Професионална автомобил Дијагностички Алатка KLOM Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Рачки на вратите Автоматски Влез Алатки PDR дент поправка алатка За Автомо?

Професионална автомобил Дијагностички Алатка KLOM Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Рачки на вратите Автоматски

-58 %

DEN 696.00

Ново

Това е достапна

Електронски: No
Напон: 12
Објектот Должина: 1inch
Објектот Тежина: 0.12kg
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Објектот Ширина: 1inch
Објектот Висина: 1inch
Бренд Име: Goodobd2
Хардвер Верзија: 1
Верзија На Софтвер: 1
Тип На Објект: Воздушното Перниче Скенирање Алатки & Симулатори
моќност: 2.4
Име На Модел: пумпа оптоварување
Специјални Функции: Bluetooth
Материјал Тип: Гума
Име: klom пумпа оптоварување
klom пумпа оптоварување: Се користи за автомобил
pdr алатка: помогне на автомобил отвори вратата
Воздухот Оптоварување: Авто Воздух Оптоварување Airbag
автомобил вратата алатка: klom пумпа оптоварување
Универзал Ер Оптоварување функција: Лесно Inflating и Deflating
Авто ПУМПА ОПТОВАРУВАЊЕ: Отворен Автомобил Заклучување На Вратата
Универзал Ер Оптоварување LOCKSMITH АЛАТКИ: користење на сите мали автомобил
автомобил pdr алатка: автомобил дент поправка алатка
Автомобил Поправка Алатка: се користи за locksmith алатки

Најдобрите понуди во категоријата