CCD автомобил песна камера обратен траекторија За Toyota е корола ЕКС Автомобил rear view Camera за GPS DVBT радио бесплатен превозот NTSC

CCD автомобил песна камера обратен траекторија За Toyota е корола ЕКС Автомобил rear view Camera за GPS DVBT радио

-82 %

DEN 1029.60

Ново

Това е достапна

Жица или Безжично: Жица
Леќа Материјал: Пластични + Стакло
Бренд Име: FengYi
Guiding Line: Yes
Школка Материјал: Пластични
Должина на Видео Кабел: 6M
Материјал Тип: ABS
Место на Потекло: Кина (Копно)
is_customized: Yes
Автомобил Производител: Тојота

Најдобрите понуди во категоријата