2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Оригинални ДЕЛТА царот EC11 енкодер 20, позиционирање број 20, пулсот вратило должина 20MM, без switch 3 метри

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Оригинални ДЕЛТА царот EC11 енкодер 20, позиционирање број 20, пулсот вратило должина 20MM, без switch

DEN 44.64

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 11
Бренд Име: HUAERXINDIAN
Карактеристики: Georgette
Материјал: Легура
Гаранција: Georgette
сертификација: RoHS,CCC
Тип На Прекинувач: Knob префрлате
тековната: 10A
Тип На Објект: Прекинувачи

Најдобрите понуди во категоријата