пвц само лепило позадина Не-плетени позадина кратка модерна солидна боја 3d олеснување дневна соба позадина ѕид хартија шари

пвц само лепило позадина Не-плетени позадина кратка модерна солидна боја 3d олеснување дневна соба позадина ѕид хартија

-90 %

DEN 600.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 5m Х 0.53 m
Функција: Отпорен на вода,Екстра Дебели,самолепливи,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Функција: Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Водоотпорен
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Употреба: дневна соба
Материјал: Дрво влакна позадина
Бренд Име: SHIQIN
Тип: Хартиените Тапети
Стил: Класичен
Употреба: Апарати за домаќинство
Шема: Трендафил
Површински Третман: Врежана

Најдобрите понуди во категоријата