СВИЛА GEORGETTE 114cm ширина 8momme/ Чиста Свила Georgette Ткаенини Производителот Директна Продажба Скарлет НЕ 57 Wholesales

СВИЛА GEORGETTE 114cm ширина 8momme/ Чиста Свила Georgette Ткаенини Производителот Директна Продажба Скарлет НЕ

-80 %

DEN 479.76

Ново

Това е достапна

Материјал: 100% Свила
Техника: Ткаени
Тип: Chiffon Ткаенина
Стил: Обична
Тип На Производ: Други Ткаенини
Шема: Обична Обоена
Функција: Еко-Пријателски
Точка Бр.: SG114W8-57
боја: Скарлет
Ширина: 114cm
Дебели: 8momme

Најдобрите понуди во категоријата