Бесплатен превозот 50g/Топката Акрилик Волна Предиво За Рачно Плетење Дебел Конец За Overcoat Outerwear Шапка Шамија Кејп На

Бесплатен превозот 50g/Топката Акрилик Волна Предиво За Рачно Плетење Дебел Конец За Overcoat Outerwear Шапка Шамија

-82 %

DEN 84.48

Ново

Това е достапна

боја: Други
Употреба: Капчиња,Рачно Плетење
Функција: Ниска Намалување,Висока Температура Отпорни,Водоотпорен,Висока Издржливост,Абразија-Отпорни,Еластична,Еко-Пријателски,Хемиски Отпорни
Шема: Обоена
Број На Модел На: 8004004
Тежина (g/топка): 50 g
Предиво Тип: Чешлани
Материјал: 70%Акрил/30%Волна
Техника: прстен откачи
Тип: Cashmere Помеша Предиво
Тип На Производ: Помеша Предиво
Предложи игла: 3мм/11(велика БРИТАНИЈА Големина)/2-3(НИ)
Употреба: Рачно Плетење

Најдобрите понуди во категоријата