beibehang de papel parede став 3D ѕид хартија флеш позадина голема КТВ бар ballroom лесна Интернет забава тема

beibehang de papel parede став 3D ѕид хартија флеш позадина голема КТВ бар ballroom лесна Интернет забава тема

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1m2
Функција: Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал: Плута / Кората
Употреба: Постелнината Соба
Тип: Природен Материјал Позадини
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized: Yes
Материјал: Дрво влакна позадина
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман: Печатени
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Број На Модел На: 13580921198
Стил: Пастирски
тапети за ѕидови: контакт хартија
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата